Necmettin (A Koyunlu) ,   Merhabalar, Iyi yayinlar SIRADAKI PARCAYI EMIN YASAR EMINAGAOGLU, METIN EMINAGAOGLU VE TANER EMINAGAOLU ICIN ISTIYorUM.brbrSELAMLAR VE SAYGILAR br...    |         
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
whatsapp istek hattı tel: 0531 300 1982
 
 

Vali Doğanay Gürcistan Sınırındaki Hudut Karakolunu Ziyaret Etti

 

Artvin Valisi Ömer Doğanay, Gürcistan sınırında yer alan Şavşat ilçesine bağlı Demirkapı köyündeki hudut karakolunu ziyaret etti.

 

Vali Doğanay Gürcistan Sınırındaki Hudut Karakolunu Ziyaret Etti ile ilgili görsel sonucu

Artvin Valisi  Ömer Doğanay,  Gürcistan sınırında yer alan  Şavşat ilçesine bağlı Demirkapı köyündeki hudut karakolunu ziyaret etti.

Vali Doğanay, İl  Jandarma Komutanı  Jandarma Albay Ramazan Gürler ve  Şavşat Kaymakamı Emre Yalçın ile 3. Hudut Bölük Komutanlığına bağlı Demirkapı Hudut Karakoluna gelerek incelemelerde bulundu.

Karakolda vatani görevini yerine getiren askerlerle sohbet eden Doğanay, Karakol Komutanı Teğmen Lütfullah Çelenkten sınır güvenliği konusunda bilgi aldı.

Askerliğin kutsal bir vatan görevi olduğunu vurgulayan Doğanay, şunları kaydetti: 

"Belki burada sıkılabilirsiniz, belki sivil hayattan özlemleriniz var ama askerlik ocağı çok faklıdır. Buradaki arkadaşlıklar bir ömür boyu unutulmaz. Geçen zaman, konuştuğunuz söz geri alınamaz, bunları iyi değerlendirin. Burası peygamber ocağıdır. Bu ülke ayakta duruyorsa siz kahraman Mehmetçiklerimiz sayesinde duruyor. Sınır karakolunda gözünüzü kırpmadan, yaz kış demeden nöbet tutarak vatanın, devletin, bayrağın, vatandaşın birliğini, beraberliğini ve namusunu koruyorsunuz. İnsanlığın ve askerliğin önemini iyi kavrayın. Devletimiz, milletimiz ve değerli aileleriniz sizlerle onur ve gurur duyuyor. Hepinizi alnınızdan öpüyorum. Hayırlı teskereler diliyorum."

Vali Doğanay, askerlerle sohbeti sırasında, evlenmeyi düşündüğünü belirten Bursalı Onbaşı Mücahit  Kızılkayadan en az 4 çocuk yapmasını istedi.

Doğanay, karakolun ziyaretçi defterini imzalayarak askerlerle hatıra fotoğrafı çektirdi.

 
Tarih       : 11 Ekim 2017
 
 

                                                                                                   Tüm Hakları Saklıdır. | All Rights Reserved | Copyright © 2017                                                                      DJ İstek Paneli Girişi

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur